top of page

Послуги окрім автовикупу які ми пропонуємо в Києві

 

Надаємо послуги від професійної консультації в абсолютно різних питаннях, що відносяться до продажу / купівлі авто - починаючи від оцінки автомобіля, його перевірки в держреєстрі і закінчуючи оформленням

Терміновий викуп

Викуп після ДТП

Викуп коммерційних авто

Якщо вам потрібно швидко продати автомобіль, а часу для цього немає або гроші, як кажуть, потрібні ще "на вчора" - звертайтеся в нашу компанію, яка займається терміновим викупом авто вже більше 10 років. Ми купимо Ваш автомобіль в день звернення! При цьому ми зможемо запропонувати вигідну ціну, а гроші зможете отримати відразу. Так що економте свій час. Кожен повинен займатися своєю справою!

 

Оцінка, перевірка ЛКП

Якщо Ви зібралися продати транспортний засіб, а не знаєте його реальну ціну, то наші фахівці з радістю Вам у цьому допоможуть. Ми зможемо запропонувати свою ціну або ж підібрати клієнтів на Вашу машину. Також зможемо перевірити на рівень ЛКП (рівномірність лако-фарбового покриття), що покаже чи був автомобіль до цього в ДТП, фарбували чи до цього, а також повну відповідність його кузова документам.

 

Викуп авто у юридичних осіб

Ми також займаємося викупом авто після ДТП з використанням евакуатора. Не знаєте як забрати автомобіль, необхідний ремонт на місці або Ви просто не хочете їздити на битій машині, тоді звертайтеся до нас. Ми безкоштовно перевеземо Ваш транспортний засіб!

Нам так само цікавий викуп комерційних авто (Мікроавтобуси, вантажівки, тягачі, пікапи ...) Якщо Ви втратили роботу на своєму авто, або утримати її стало не вигідно, або навіть просто хочете оновити автопарк, ми готові викупити Ваші старі автомобілі.

Допомога при оформленні 

Автоломбард 

Якщо Ви зібралися продавати або купувати автомобіль, а часу стояти в чергах Сервісному центрі у вас немає, то ми з радістю допоможемо Вам в цій нелегкій справі. При цьому ми зможемо написати довідку-рахунок із зазначенням потрібної цифри в оцінці Вашого авто.

Бажаєте швидко та вигідно продати автомобіль або просто терміново потрібні гроші !?

Послуга автоломбард дозволяє в дуже швидкі терміни отримати гроші за Ваш автомобіль.

Результат Вас приємно здивує!

У юридичних осіб часто виникає питання оновлення свого автопарку або продажу авто. А якщо хто не знає, то продати авто юридичним особам набагато складніше ніж фізичним, так як машина стоїть на балансі фірми, з якого його потрібно зняти і процедура ця займає близько 3-х днів. Компанія Marfat Cars здійснює викуп авто у юридичних осіб, а так само веде документальний супровід угоди. Наші співробітники знають перелік необхідних документів необхідних для швидкого і надійного оформлення.

 

bottom of page