top of page

Корисна інформація «В світі автовикупу»

 

У цьому розділі можна легко і швидко отримати найсвіжіші факти в світі автівок, а також безпосередньо пов'язану інформацію подій в сфері купівлі-продажу автомобілів.

Експерти ринку Автовикупа України вирішили випустити Рубруку з порадами людям, котрі зацікавлені в продажу транспортного засобу

     

Сьогодні вони поділилися як підготувати авто до продажу, а також як оцінити автівку.

Коли Ви хочете продати машину, візьміть в приклад дилерів зробивши автомобіль якомога більш привабливим. Використовуйте наступні рекомендації підготовки авто до продажу:

 • Почніть з ретельного чищення вашого автомобіля. Вимийте і нанесіть віск, видалити всі внутрішні і зовнішні дефекти, пропилесосьте і протріть всі поверхні, помийте всі вікна. В даному випадку краще всього доручити мийку автомобіля професіоналам, що заощадить Вам час.

 • Замініть згорілі лампи і ненадійні запобіжники.

 • Підготуйте звіт про історію автомобіля, щоб надати потенційним покупцям. Це створить авторитет і підвищить до Вас довіру. Звіти можна замовити на prodajavto.com; інші послуги також доступні в режимі онлайн.

 • Якщо у Вас є детальний звіт по експлуатації Вашого авто, підготуйте копії (з розписками послуг) для потенційних покупців. Це покаже, що Ви дбали і пропонуєте дійсно надійний автомобіль.

 • Багато покупців захочуть переглянути Ваш авто у свого механіка. Для цього Вам краще буде перевірити автомобіль у свого механіка, щоб уникнути потенційних сюрпризів ближче до самого продажу.

 • Також Ваш автомобіль можуть оглянути служби з третьої сторони. Ці компанії оглянуть машину на вашій території і самостійно перевірять її опис і загальний стан. Ці послуги коштують відносно недорого.

10 чрв. 2018

Инфографика о том как правильно продать автомобиль
Оцініть правильно Ваше авто


Ключ до успішного продажу автомобіля - його ціноутворення з розумом. Загальною проблемою серед приватних осіб і продавців популярно завищення цін. Уникайте цю помилку, проводячи певну первинне дослідження:

 

 • Визначте вартість Вашого авто, наприклад за допомогою безкоштовної консультації у експертів з Автовикуп: prodajavto.com.

 • Забезпечте чесну оцінку стану вашого автомобіля, щоб отримати точне уявлення про його вартості. Пам'ятайте: потенційний покупець буде, як правило, більш критичним до стану автомобіля.

 • Подивіться подібні старі автомобілі в интеренете, щоб зрозуміти, скільки аналогічні моделі коштують в вашому місті.

 • Досліджуйте ціни у дилерів, але не чекайте, надуману Вами вартість для продажу. Продажі у компаній по Автовикуп пропонують деякі переваги, які приватник не може дати, наприклад, повернення застави за договором / надійний валютна політика, певні гарантії і т.д.

 • Фактор ймовірних ремонтних робіт. Якщо ваш автомобіль коштує $ 10000, але потребує нового зчепленні, то не розраховуйте отримати повну вартість. Знизьте ціну відповідно до необхідного ремонтом.

28 лис. 2017

   "Будьте реалістичні: Ваш старий автомобіль як і раніше популярна і життєздатна модель, або ви за кермом реліквії більш раннього віку? Будьте чесні з самим собою і оцініть його відповідним чином."

Які Фото бажано розміщувати при продажі авто?

 

     Зробіть фотографії, які покажуть покупцям, чому вони повинні купити саме Ваш автомобіль.

     Дотримуйтесь цих порад, щоб зробити правильні фотографії при продажі авто:

 • Покажіть покупцям, що ви любите найбільше у Вашому залізному коні. Виділяйте особливості, які допоможуть унікалізувати автомобіль. Якщо спойлер є одним з найважливіших атрибутів постарайтеся на ньому сконцентрувати фотографії.

 • Різноманітність. Зробіть фотографії, які доводять покупцям, що ви нічого не приховуєте. Робіть фото в добре освітленому місці і приділяйте всю увагу фотографії Вашому транспортному засобу. Також фотографуйте не розмито, другий план залишайте ледь помітним. Якщо ви оцінюєте свій автомобіль вище за ринкову вартість, вам потрібно буде довести, стан вашого автомобіля в фотографіях. Точно також, не бійтеся показати пошкодження кузова - покупці знають, що це нормально при купівлі вживаного автомобіля.

 • Важливо ще знати такі особливості:

 • Перша фотографія транспортного засобу завжди повинна бути під кутом, намагайтеся відобразити "своєрідний 3Д вид автомобіля" (це створює "обличчя" автомобіля на оголошенні). При цьому намагайтесь робити бекграунд (задній фон) фотографії ледь помітним.

 • При продажі машини покупці хочуть побачити, як можна більше деталей про вашу автівку. Вони також хочуть знати, чим вона відрізняється від інших. Наприклад покажіть, що встановлена ​​нова магнітола, що є люк! Покупці хочуть знати, що сталося з автомобілем. Не бійтеся розміщувати фотографії подряпин і вм'ятин. Це допомагає створити довіру до себе і запобігти будь-які несподіванки, коли покупець буде дивитися Ваш авто при зустрічі.

      Рекомендуємо робити такі фотографії:

Зовнішні фотографії: Зліва-спереду (своєрідний 3Д-вид), Спереду, Справа-спереду (3Д), Зліва-ззаду (3Д), Ззаду, Праворуч-ззаду (3Д), Ліва сторона, Права сторона.

Фото інтер'єру: Інтер'єр панорамний, водійське місце, заднє сидіння, одометр, інші фотографії

Додатково: Двигун, шини, арки і бампер.

 

Як знайти покупця при продажі автомобіля

 

Використовуйте різні форми контактної інформації для потенційних покупців, коли ви розміщуєте оголошення з продажу машини. Надаючи як номер телефону, так і адресу електронної пошти.

 

Ставтеся до первісного дзвінку привітно. Постарайтеся ясно описати об'єкт по телефону або по електронній пошті. Підкресліть ключові пункти продажу без перебільшення.

 

Будьте чесні і відкриті, якщо покупець задає навіть каверзні питання щодо вашої автівки. Це в кінцевому рахунку допомагає заощадити час і залучить саме зацікавлених покупців. Крім того, чесність створює довіру - ніхто не очікує від уживаного автомобіля бути досконалим, але всі хочуть знати про його проблеми!

 

Якщо Ви впевнилися в потенційному покупці, влаштуйте тест-драйв. Організуйте зустріч і будьте доступні у зручний для нього час, якщо це можливо. По можливості намагайтеся перевірити покупця через бази даних або хоча б соціальні мережі. Будьте обережні, якщо інформація не підтверджується.

 

Стоп афери або шахрайство у справах з продажу авто

 

     Поряд з числом споживачів, які здійснюють операції в режимі онлайн, інтернет шахрайство зросло за останні кілька років. Вартісні операції є основною мішенню, але це не повинно перешкоджати вам продати машину на свій розсуд. Намагайтеся бути обережними і дотримуватися наступних рекомендацій:

 

 • Упевнитися в надійності розрахунку.

 • Намагайтеся не давати чи не перераховувати гроші авансом, навіть якщо це буде стосуватися надання будь-яких додаткових послуг. Пам'ятайте, що всі розрахунки повинні проходити офіційно завірено і не повинні стосуватися будь-чого іншого, крім купівлі / продажу автомобіля.

 • Зупиняйте та скасовуйте переговори з тими, хто пропонує не зрозумілий вам вид угоди.

 • Не оформлюйте авто заочно, Ви повинні розуміти, що справжній чесний покупець завжди буде цікавитися подробицями Вашого авто, провести тест-драйв, перевірити на СТО і т.д.

 • Намагайтеся уникати оплати за авто будь-якими системами електронного платежу. Довіряйте готівці.

 • Будьте впевнені в особистості покупця, а також способі оплати, до початку транзакції. Завжди проявляйте обережність, коли покупець бажає придбати автомобіль не бачачи його, то швидше за все це аферист.

 

Оплата за автомобіль

 

     Якщо ви маєте справу з покупцем особисто, по електронній пошті або по телефону, завжди будьте обережні при прийнятті платежу. Шахраї - професіонали в тому, що вони роблять.

 

Постарайтеся запам'ятати ці кроки, щоб бути менш вразливим:

 

 • Якщо Ви вирішили приймати оплату всетаки не готівкою, завжди приймайте суму точно як домовлялися - не більше і не менше.

 • Дізнайтеся у банку, що перевірка є дійсною. Переконайтеся, що оплата прийшла від тієї самої людини і від того самого банку, що Ви узгодили.

 • Дотримуйтеся ваших термінів і не поспішати з операцією.

 • Зайвий раз проконсультуйтеся в нотаріуса, в Державному Сервісному Центрі або у фахівців в сфері Автовикупу.

 

Передача власності

 

     Ви знайшли покупця - і тепер прийшов час, щоб попрощатися з Вашим авто?

 Тут важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

 

 • Не поспішайте, переконайтеся, що продаж є безпечним.

 • Якщо ви маєте справу з покупцем в іншому місті домовтеся як і де він забере автомобіль або ж узгодьте послуги з автоекспедіторами.

 • У більшості випадків, номерні знаки залишаються з продавцем, але якщо ви вирішили залишити покупцеві номер, переконайтеся, щоб були оформлені всі необхідні доркументи. Відомі випадки, коли на минулого власника подавали в розшук або в кращому випадку приходили штрафи.

 • Зателефонуйте в свою страхову компанію і видаліть авто з реестра.

 • Переконайтеся, що покупець не має ніяких претензій до Вас або до Вашого автомобіля.

29 ноя. 2015

30 кві. 2017

Як продати кредитний автомобіль        

 

Багато хто думає, що якщо авто в кредиті то його неможливо або дуже складно продати. Так, дійсно такий продаж трохи складніше звичайного продажу, але це здійснити цілком можливо. Це лише додає крок до торговельної угоди: закриття кредиту з вашим кредитором.

        Як зазвичай відбувається автовикуп кредитного автомобіля:

​1 дгру. 2017

 • Треба подзвонити в свою кредитну установу (банк), щоб дізнатися найкращий спосіб закрити кредит. У той же час, запитати про отримання довідки, в якій говориться, що немає невиконаних зобов'язань по кредитах на вашому автомобілі.

 • Якщо ви не можете оплатити кредит до продажу машини, то, закрити кредит (оплатити) можна під час оформлення права на передачу права власності.

 • Якщо жоден з цих варіантів вам не підходить, продаж авто можна здійснити через банк. Продавець може погасити залишок кредиту з виручки від продажу і відразу ж підписати право на власність на нового власника. Зателефонуйте до кредитної установи заздалегідь, щоб полегшити цю угоду. Якщо ваш кредитор перебуває закордоном, отримайте тимчасовий робочий дозвіл від Державного Сервісного Центру. Після того, як кредит буде виплачений, ви можете відправити підписаний документ на нового власника. Цей варіант може бути ризиковим для продавця, нагадаємо, що весь цей час ви будете залежати від погашення кредиту.

 

     Орендовані автомобілі являють собою іншу ситуацію. Якщо ви хочете перенести поточну оренду на нового власника, ми рекомендуємо використовувати послугу оренди-передачі.

Продажі і купівля авто без обміну

 

Як надійно продати авто враховуючи всі можливі вилучили описані на головній сторінці нашого сайту, тут є багато проблемних питань для тих, хто сумнівається і новачків. Але тим не менше потрібно розуміти, що завжди існують послуги які можуть нівелювати дані ризики. 

 

Зробивши правильний вибір, Ви заощадите не тільки час і гроші, а й власні нерви. За допомогою Автовикупу MarfatCars - успішний результат гарантовано.

​11 чер. 2016

Станція для фарбування авто в Києві на вулиці Щусева 35а ​

    У Києві не далеко від м. Сирець, а також м. Дорогожичі відкрито нову станцію "малярки" ЕКСПЕРТ1, яка займається кузовними роботами по відновленню автомобіля. Цікаво, що крім звичайних робіт з фарбування авто, ремонту бампера, рихтування кузова, полірування авто, а також інших кузовних послуг, СТО займається шумоізоляцією авто, а також підготовкою машин до продажу.

 

    СТО вже встигло зарекомендувати себе, як одне з найкращих по послугах лако-фарбових робіт, яке виправляє, здавалося-б нереальні пошкодження кузова автомобіля, і має масу позитивних відгуків на відомих порталах серед кузовних автосервісів Києва.

30 тр 2015

MarfatCars – компанія продажі/купівлі авто в Києві визнана однією із кращих фірм з автовикупу

 

      Зарекомендувала себе надійним партнерам, безліч людей звертаються до нас повторно. З чим це пов'язано і в чому історія успіху.

 

      Початок розвитку компанії проходило на столичному шосе до авторинку «Чапаївка», ми, як і багато людей які займаються купівлею / продажем авто починали з банального придбання автомобіля на ринку, яка допомагала швидко і без особливих проблем продати машину в Києві, а також по всій Україні.

 

      Безмежний інтерес до цієї справи, а також, як кажуть наші компаньйони, можливо наполегливість, відповідальність і при цьому військова витримка приваблювала людей з якими ми мали справу знову і знову ..

     Згодом стало зрозуміло, що основна мета не тільки просто заробити на цьому гроші, а й допомогти людям, які зацікавлені в успішному продажу або ж покупці авто.

 

    Створив сервіс із автовикупу машин MarfatCars, ми вирішили надавати послуги, 

які будуть максимально допомагати людям при продажі та купівлі машини. При цьому основні аспекти, які мотивують людей співпрацювати з нами - це 100% відкритість і швидкість укладання угоди.

Наша команда забезпечує надійність і гарантує гарний настрій від сотруднічіства!

​04 черв. 2015

bottom of page